AREKOM
IT    <->    serwis   <->    zabezpieczenia    <->    systemy    <->    internet    <->    doradztwo

Usługi

Stałe umowy serwisowe

To kompleksowa obsługa informatyczną zarówno sieci, serwerów jak i wsparcie użytkowników końcowych z gwarantowanymi czasami reakcji.

Asysta techniczna

Umożliwia Klientowi uzyskanie dostępu do wysokiej klasy specjalistów w celu realizacji zleceń oraz okresowych przeglądów systemów komputerowych.

Serwery, komputery, notebooki, drukarki dla firm

Systemy informatyczne dla przedsiębiorstw oparte na środowisku Windows zmniejszają koszty eksploatacji i przynoszą zyski w postaci zwiększenia efektywności pracy. Poprawiają przepływ informacji wewnątrz Firmy oraz ze światem zewnętrznym.
Komputery i notebooki to teraz podstawowe narzędzie pracy - muszą być one dobrze dobrane i skonfigurowane przez profesjonalistów.

serwery
     drukarki

Bezpieczeństwo danych i sieci

Informacje przechowywane w firmie to jego podstawowy kapitał - od zabezpieczeń zależy nie tylko utrzymanie przewagi konkurencyjnej, lecz często także bezpieczeństwo biznesowe całego przedsięwzięcia.

Systemy poczty i praca grupowa

Stanowią podstawową komunikację w przedsiębiorstwie. Od ich bezawaryjności i bezpieczeństwa zależy bezpieczeństwo biznesowe firmy.
Dobrze zaprojektowane i wdrożone systemy pozwalają na usprawnienie komunikacji wewnątrz firmy i poza nią.

Archiwizacja danych

Dopiero utrata ważnych danych pokazuje jak one były istotne. Dlatego należy zaplanować w pierwszych fazach istnienia systemu informatycznego zarówno wiarygodną archiwizację istotnych informacji jak i politykę szybkiego ich odtwarzania.

Kompleksowa ochrona antywirusowa

Systemy ochrony antywirusowej to już standardowe wyposażenie środowiska informatycznego. Ich skuteczność zależy nie tylko od jakości systemu, lecz także jego właściwej konfiguracji i implementacji.

   

Ochrona przed spamem

Napływ niechcianej poczty elektronicznej rośnie lawinowo w ciągu ostatnich lat, powodując utratę cennego czasu przy odczycie wiadomości jak i stwarza niebezpieczeństwo zarażenia lub wycieku informacji. W takich przypadkach wdrażamy odpowiednie polityki anty-spamowe.

Doradztwo

Doradztwo w zakresie technologii firmy Microsoft, konfiguracji i optymalizacji całego systemu informatycznego, w tym serwerów, sieci, notebooków, palmów a także systemów nawigacji.

  

Utylizacja

W przypadku wymiany lub zakupów nowych komputerów doświadczony personel zajmie się kompleksowo utylizacją państwa sprzętu.
Zaproponujemy bardzo atrakcyjne warunki.